Відгуки про компанію 😎Оптовик.com
- Антон З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолій А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щодо вудилища: вудилище відправили те що і замовляв, дуже якісно упаковали, все відповідає опису (окрім подарунка), дуже якісне. Не вперше замовляю таке вудилище, але не в цього продавця, тому вудилище - рекомендую .
Щодо відправки: замовляв на одне відділення, прийшло зовсім в інше. Ніхто з менеджерів не попередив.
На наступний день менеджер зв'язався зі мною, і пояснив, що нова пошта сама виправила адрес доставки. Нова пошта нікого не попередила про зміну відділення.
Щодо подарунку: в комплекті з вудилищем не прийшло. Але на наступний день, після мого відгуку, менеджер пояснив, що це була помилка в комплектуванні, і все виправив. Подарок відправили окремо за свій рахунок.
Дякую продавцю за таке якісне обслуговування і швидку реакцію.
Вудилище і продавця рекомендую, буду і надалі у нього замовляти. - Дмитро З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Антонина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Роман Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наживка кукурудзи проста Boom, НЕ РЕКОМЕНДУЮ, сатара, тверда, аромат дуже слабкий ( хоча це більше вина виробника, але саме продавець продає не якісний товар ) і відправили іншу фасовку ніж замовляв без попередження
- Олександр С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
